banese me qira ne qender,te tre sheshirat-Prishtin

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Grand Impex 30 Jan 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 80
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender të Prishtines, Rruga Perandori Justinian,Kati I - përballë Katedrales, afër pastecerise"Fellini" .

Banesa ka sipërfaqe prej 80m2 dhe perbehet prej:
- 2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje së bashku me kuzhinë,
-1 banjo,
- korridor, dhe
-1 lavanderi (shpajz).

Banesa eshte teresisht e renovuar (sistem i ri i ujit, sistem i ri i nxemjes, izolim nga jashte) dhe ekstra e mobiluar me te gjitha pajisjet percjellese (dere e blinduar, sistem i alarmit, kamera nga jashte, invertor tripplite etj.).

Cmimi eshte 500 euro i pa-negociushem.

tel:044358416,049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim