banese me qira ne ulpiane d9

Jepet me qera nga: bleron 31 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj me qira banesen ne ulpiane ne katin e 4 afer fontanes 3 dhomshe kuzhin dhe banjo per 6 persona me nxemje qendrore qmimi 300 tel 049 400 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim