banese me qira

Jepet me qera nga: bleron 07 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj me qira banesen ne ulpiane mbrapa aak ne katin e 5 me 2 dhoma gjumi banjo dhe kuzhine per 5 persona qmimi 250 per me shume info tel 049409958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim