banese me qira

Jepet me qera nga: flora 05 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Kodren e Diellit, ndertim i ri i sapo perfunduar,afer furres Qerimi 2,banesa ka 58 metra, ne katin e katert, ka sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Eshte e pamobiluar (kuzhina vnohet me kerkese nga qiramarresi), qmimi 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim