banese me qira

Jepet me qera nga: Bersant Gashi 23 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon, kati i 3, 24 ore ka uje, dhe gjindet te shkolla Elena Gjika, afer gjygjit komunal dhe afer muzeut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim