banese me qira

Jepet me qera nga: drita 19 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen pese minuta larg qendres, konkretisht te Gjimnazi "Sami Frasheri".Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme si makine te eneve, rrobave, klime etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim