banese per cift

Jepet me qera nga: sami 29 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: te posta e vogel-Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banesen me qera (mundesisht per qift). Banesa gjendet te posta e vogël në breg të Diellit. Posedon salon, dhome gjumi, kuzhine, banjo. Eshte e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore si dhe parking. Ka afer qerdhen, shkollen, ambulanten, fakultetet dhe fushat sportive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim