banese per qift

Jepet me qera nga: sami 01 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: br. i diellit prane postes se vogel
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banesen me qera per kohe te gjate. Banesa gjendet ne bregun e diellit prane postes se vogel.K a 55 m2, e mobiluar, me nxemje qendrore. Posedon salon, kuzhine dhome gjumi dhe banjo. Ka parking dhe gjedet prane qerdhes, shkolles, fakulteteve, ambulantes dhe fushave sportive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim