banese te renovuar m qira

Jepet me qera nga: bajram 03 Sht 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira bregu i diellit afer shkolles iliria kati 3 e mobiluar dhe ne gjendje shum te mire
info bajrami +37744177396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim