e re e mir banes me qira

Jepet me qera nga: perparim 03 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira te narteli 100m larg stacionit aftubusave prishtin banesa o e mobiluar uj dhe rrym 24 or roje dhe kamera 24 or banesa gjendet ne katin e par ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim