Garsonjerka me qira afër bustit "Isa Kastrati"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Parku i qytetit,Prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Gasonjerka me qira me pamje nga parku i qytetit afer bustit te 'Isa Kastratit' lagjia e muahxherve, kati perdhes 02.nr 43 Prishtine, banesa posedon Sallon me kuzhine me gjitha elementet e nevojshme, banjo me gjitha paisjet dhe lavatriqe.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Shpajz
⊵Koridor me para dhome
⊵Banjo

Cmimi 200€
Kodi A55

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim