ipet banesa me qera ne ulpian afer tregut

Jepet me qera nga: shkelqim 05 Gsh 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa ne ulpian afer tregut banesa ka sallon dhom gjumi kuzhin ndamas si dhe parking te mjaftushem.tel:044226084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim