ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: rijad 17 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

185 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera nga 01.03.2016 ne lagjen mati 1 tek banesat e bardha dhe princeshes.ne katin e par dhe e mobilume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim