ipet banesa me qira ne ulpiane afer aak-se

Jepet me qera nga: aldi 17 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
banesa osht duke u renovuar dhe me date 1 shtator oshte e gatshme per banim. te gjitha mobilet e reja dhe renovimi osht duke ju ber komplet A-ZH. ka sallonin dy dhoma gjumi ballkon banjo.parking ka te mjaftushem eshet vend i qet. gjindet perballe me benafin afer aak. tel 044263843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim