ipet banesa me qira ne ulpiane perball benafit

Jepet me qera nga: aldi 29 Sht 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa osht e renovuar dhe e mobiluare. komplet e re. gjindet afer aak-se ne ulpiane saksisht perball me benafin.
parking ka te mjaftushem.
tel 045976729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim