ipet me qera banesa te min. e Shendetsis 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit 16 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites dhe kuzhinen me trapezari dhomen e fjetjes banjo, ballkon.Banesa eshte ne katin e 2. Ne qmim 250 euro perfshihet edhe uji dhe mbeturinat ndersa rryma dhe nxemja paguhen nga qiramaresi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim