ipet me qera

Jepet me qera nga: banesa 29 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Ilaz Kodra Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera,banesa (podrum),adresa rruga Ilaz Kodra Dardani afer Bas trades,70m2,3 dhoma gjumi,koridor banjo wc,ne gjendje shum te mire per banim komplet e mobiluar dhe e renovuar me nxemje qendrore e pershtatshme per banim si dhe parking te mjaftushem,obligimet komunale i bart pronari. per informata me te hollsishme mos hezitoni na kontaktoni ne numrin 044 318 607,044 610 752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim