jao banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri d

Jepet me qera nga: Ismet Krasniqi 25 Nën 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen Fillore ,, Pjeter Bogdani" si dhe Ambulancen banesa ka sallon kuzhin dy dhoma koridor,banjo dhe dy ballkona ,eshte e mobiluar uje ka 24ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka aporatur te siguris vezhgim 24 ore ka mirmbajtje ne hyrje dhe koridore eshte e ngrohet ka termo izolim ne muret e jashteme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim