jao banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 18 Shk 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ,ka afer shkollen fillore Pjeter Bogdani dhe ambulancen banesa ka kete renditje:dy dhoma , koridor kuzhin , banjo uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari , ka kamerat ne vezhgim 24 ore si dhe ka mirmbajtje ne hyrje te baneses dhe koridoreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim