jap banes me qera

Jepet me qera nga: urim 31 Gsh 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: parku i qytetit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
jap banes me qera te parku i qytetit banesa ka 75 m2 dhe posedon sallon e kuzhin se bashku, dy dhoma gjumi, nje banjo nje koridor si dhe nje ballkon qe ka pamje nga parku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim