jap banes me qera

Jepet me qera nga: urim 03 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: parku i qytetit prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap banes me qera te parku i qytetit anesa ka 75 m2 dhe posedon sallone kuzhin se bbashku dy dhoma gjumi nje banjo si dhe ka pamje nga parku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim