jap banes me qera

Jepet me qera nga: urim 05 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i qytetit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap banes me qera 75m2 te parku i qytetit, banesa ka sallon e kuzhin se bashku, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ka ballkon me pamje nga parku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim