jap banes me qera

Jepet me qera nga: ENVER 16 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

30 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen me qera me siperfaqe prej 65 m2 ne Prishtinë e cila gjindet prapa teatrit kombtarë në rrugen Mustafa Kruja Laxha Dodona.Banesa eshte e mobilueme ka lift ujë nxemje qendrore dhe gjindte ne katin e katertë.Për çdo informate kntakto ne numrat e telefonit 049-621-292
044-181-176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim