jap banesa ne shume lagje te Prishtines

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Fitorja 25 Jan 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap banesa shume lagje te Prishtinese me cmime te Arsyshme te mobilume dhe pa mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim