jap banese me qera t'Qendra Tregtare Bregu Dillit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Fitorja 12 Tet 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa eshte e renovume me dyer dritRe me te gjitha,ka nje dhome dite nje dhome gjumi dhe kuzhina ndamas kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim