jap banese me qera te Lagjja Spitalit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Fitorja 11 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa ka tri dhoma gjumi sallone kuzhine dy ballkone dy banjo kati dyte e mobilume me te gjitha kushtete dhe garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim