jap banesen me qera

Jepet me qera nga: fitim 22 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bulevardi billclinton
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera Tek bulevardi billclinton Blloki III(tretë) kati II(dytë) banesa esht ne gjendje perfekte e mobiluar me te gjitha paisjet per banim Leshoj banesen per nje periudh 1 vjeqare banesa esht moderne si dhe esht ne zemer te prishtines per me shume info kontaktoni nr tel:045981762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim