jap banesen me qira afer gjimnazit Sami frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 10 Dhj 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr,Fa Noli
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Kardania ka afer shkollen fillore ,,Pjeter Bogdani" si dhe ambulancen banesa ka kete renditje:sallon me kuzhin dy dhoma gjumi ,koridore banjo dhe dy ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore uji dhe mbeturinat hyne ne qira gjithashtu ka mirmbajtje te hyrjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim