jap banesen me qira afer shkolles se mesme Sami Fr

Jepet me qera nga: ilmije 05 Dhj 02:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fanoli
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer Shkollen fillore ,, Pjeter Bogdani" dhe Ambulancen banesa ka kete renditje:sallon kuzhin,dy dhoma,koridor,banjo dhe dy balkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim