jap bansesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 16 Shk 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer shkollen fillore ,,Pjeter Bogdani'' si dhe Ambulancen banesa ka kete renditje:dy dhoma, koridor kuzhin, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari , banesa ka mirmbajtje te hyrjes dhe koridoreve , gjithashtu ka kamerat ne vezhgim 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim