jap garsonieren me qira

Jepet me qera nga: Mehmet Kasumi 16 Mar 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Isa Kastrati 325
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dhome dite, kuzhine, banjo, oborr. Garsoniera eshte komplet e mobiluar

Per me shume na kontaktoni ne keta numra te telefonit 045430364 dhe 045504599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim