jap me qira banesen ne Tokbashqe perballe Qerdhes

Jepet me qera nga: edi 07 Gsh 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen e mobiluar ( ndertim i vjeter ) , banesa gjendet perballe Qerdhesne Tokbashqe afer udhekryqit qe lidh Velanine, Germine dhe qendren e qytetit.
Banesa ka nje dhome te ndejes te madhe si dhe kuzhinen e madhe dhe banjon.
044 176 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim