jape me qera banes

Jepet me qera nga: bashkim 28 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
Adresa: lakrishte
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qera ne lakrishta tek prokredit banka banesa eshte e mobiluar ka 2 dhoma gjumi 1 sallon banjo shpajz kuzhin dhe taras banesa ploteson gjitha kushtet per te banuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim