jeipi banes me qera per studenta ose te punsuar

Jepet me qera nga: shkelzen 30 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
banes me qera per studenta ose te punsuar banesa gjindet ne rrugen U.Q.K shum afer prej kafev te vogla banesa ka 2 dhoma gjumi me nga tre shtreter +kuzhina komplet banjo dhe koridor qmimi 50 euro per person me shpenzime ske me pgagu as per ujin as per rrymen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim