jep banese me qira afer afer Gjimnazit Sami frashe

Jepet me qera nga: ismet 31 Gsh 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolrgjit Dardanija eshte e mobiluar ka 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim