jep me qera banesen

Jepet me qera nga: FENIKS 09 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen e cila gjindet ne breg te diellit te banesat e komunes Standardit .ka dhome gjumit kuzhin me sallon banjo koridor garazh dhe podrum kushtet jane ideale extra e mobilume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim