jepet Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Prishtina Real Estate 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg Diellit -afer Restorant 'Davidof'
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja. Banesa i ka 2 dhoma gjumi, Salloni + Kuzhina, Banjo,WC, Ballkonin me pamje nga Lindja. Extra ka edhe makinen per larjen e enve dhe Air Condition.
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit, afer OSCE, ngjitur me caffe "Davidof". Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka ashensor/lift (ndertesa eshte 6 katshe).
Cmimi 400 Euro.Banesa Posedon edhe 2 Garazha private (cmimi 40 Euro/muaj).
Per qdo informacion na kontaktoni ne nr-+37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim