jepet banesa me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dardani banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim