jepet banesa me qira ne fushkosove

Jepet me qera nga: rinor 15 Jan 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e pare me 55 m2 me 1 dhome gjumi sallon dhe kuzhine bashk 1 banjo.Gjindet ne Fushkosove perball baumarketit ndertesa te reja.Uje dhe rryme 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim