jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: ...... 31 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: dardani
Komuna: Prishtinë
jepet banesa me qira ne dardani banesa ka dy dhoma gjumi dhoma e ndejes , kuzhina dhe tarasa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim