jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: sami 25 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lakrisht
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera gjindet ne katin e tret e mobiluar jashtzakonisht mir esht ndertim i ri dhe ka ket renditje sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi paradhom ballkon te madh deri me tani nuk ka banuar askush pres thirres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim