jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: kastriot 12 Nën 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti.eshte e mobiluar.
Banesa ka dy dhoma gjumi.dhoma dites me kuzhine banjo dhe wc.shpaiz dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim