jepet banese me qera ne qender

Jepet me qera nga: betim 01 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banese ne qender te Prishtines tek Bulevardi Nene Tereza.Banesa ka 1 dhome plus kuzhin te ndare ,banjo dhe ballkon.Preferohen cift.ose femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim