jepet banese me qira ne sheshin Nene Tereza

Jepet me qera nga: Betim 03 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banese me qera ne qender te Prishtines tek sheshi NENE TEREZA.
Banesa e ka 1 dhome plus kuzhine e ndare.ka ballkon ,banjo dhe koridor..
Ka nxemje qendrore.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim