kerkojm 3 cimere

Jepet me qera nga: .. 14 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: bulevardi bill klinton , dardani
Komuna: Prishtinë
Kerkojm 3 cimere femna banesa gjindet tek bulevardi bill klinton tek posta e vogel Dardani kati i 2t ka 2 dhoma dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim