krevat me qera per studene-a

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: TARJA 16 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mahalla Muhagjerve
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
japim krevate me qera ne lagjen e Muhagjerve per studente ose studenta ..
gjithsej jan 4 dhoma - 1 dhom per 2 persona - dhoma per 3 persona . posedon koridorin . banjon , kuzhinen dhe magjin per larjen e errobave .

qmimi 40 euro krevati per person ...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim