lëshoj banesë me qira për ndërkombetarë

Jepet me qera nga: lume 20 Gsh 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: arberia-VIP zona tregtia
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë dy dhomëshe me qira në lagjen Arbëria (vip zona), afer komunes se re, kati i tretë, ka dhomën e dites me kuzhinë, dhomën e fjetjes, banjo dhe ballkon. Furnizimi me ujë dhe energji elektrike 24 orë. preferohet për ndërkombetar

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim