lëshoj banesën me qera

Jepet me qera nga: Arsim 25 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: te santea
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lëshoj banesën me qera e cila gjendet te santea,banesa ka sallonin,kuzhinen,dhom e fjetjes,banjo dhe shpajz,gjith ashtu esht e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim