Lëshohet banesa me qira në lagjen Arbëria

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 22:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbeir
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në lagjen Arbëria, afër Sach Caffe dhe Five Star. Banesa gjindet në katin e 2 dhe është e mobiluar bukur. Posedon klimë, nxemje dhe TV Plazma.
Posedon:
| Sallon | Kuzhinë | Dy Dhoma gjumi | Koridor | Banjo
| Dy ballkona

Cmimi 400 euro + depozit
Kodi A40

"ORA Patundshmëri"
+38345 508488 (viber&whatsapp)
+38349 123 102
agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim