Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 22:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arbëri
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Arbëria afër ambasadës amerikane ka hapsir prej 60m2 dhe gjendet në katin e 3, posedon lift.
Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 360€
Kodi A620

"ORA Patundshmëri"
☎ +383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim